Demo

Akende pesu

Iga hoone visiitkaardiks on aknad, mis toovad ruumi valguse ja kust avaneb erinev vaatepilt ümbritsevale maailmale. Et aknad ei kaotaks oma sära, tuleb neid regulaarselt, soovitavalt kaks korda aastas ja õigesti hooldada.

Kui tihti peaks aknaid pesema:

Aknaid on soovitav pesta kaks korda aastas – kevadel ja septembris –, siis tegelikult aknad ei lähe nii mustaks, et neid peaks lausa küürima. Sõltuvalt hoone asukohast ka tihedamini.  Mida vähem on akendel mustust seda lihtsam on seda professionaalidel pesta ja see võib mängida ka suurt rolli teenuse hinna kujunemisel. Raskelt määrdunud aknad, aga kulutavad palju tööaega.

Mida on vaja akende pesuks:

Kõik sõltub akende kõrgusest ja korrusest. Esimese korruse aknad on võimalik pesta ka maapinnal seistes. Kõrgemal asuvate akendepesuks on vaja juba kindlasti kas redelit või muid abivahendeid nt. korvtõstuk mille rentimine võib osutuda ühe tunnise töö teostamiseks kliendile väga kalliks. Selle olukorra lahenduseks oleme soetanud oma ettevõttele teleskoop varrega aknapesu seadme mis puhastab kliendi juures kraanist tuleva vee ligi 100% puhtaks nelja filtri abil. Meil on võimekus teostada akende pesu kuni 25m kõrgusel selleks tellimata korvtõstukit, kuna see on meil olemas. Enamasti kannab tõstukit tellides aknapesuks kulud klient ise. Me ei kasuta akende pesuks kemikaale mis võivad kahjustada muru või rikkuda fassaadi.

Parim ilm akendepesuks:

Aknaid on kindlasti soovitatav pesta kuiva ilmaga. Ei ole soovitatav pesta otsese päikese käes. Tulemuseks võib jääda triibuline aken.

Millised kulud võivad veel kaasneda:

Korteri ühistute puhul nt. Kalamajas, Kadriorus, Vanalinnas ja Kesklinnas võib kaasneda vajadus sulgeda osa tänavast, mis võib sõltuvalt piirkonnast ja ajast osutuda kliendile kulukaks. Tellides töödeteostajalt teenuse koos korvtõstukiga tekib paratamatult vajadus ka ka tõstuk toestada ja eeldab ruumi olemasolu tänaval. Tänava sulgemise loa mitte olemas olul on linnavalitsuses ühistut õigus trahvida. Meie poolt pakutav lahendus, aga vaja tänavasulgemiseks eraldi luba. Tööd teostame küll kõnniteel seistes, aga meie ruumi vajadus on korraga kuni kaks ruutmeetrit. Meid ei sega tänavale pargitud autod, ega mööduv liiklus ning inimesed.

Miks just meie poolt pakutav teenus:

Tegemist on kõrgtehnoloogilise seadmega mis on pärit Euroopast.

Ionic Systemiga on võimalik aknaid pesta kuni 12m kõrguselt rentimata tõstukit ja tegemata muid kulutusi, mis kaasnevad tellijal akendepesu töödeks. Vajadusel saame ka teostada töid kuni 20m kõrguselt kasutades selleks oma mobiilset tõstukit. Kliendile ei esitata eraldi arvet tõstuki rentimise eest.

  1.  Neljaastmeline veefiltreerimise süsteem.
  2.  Kõrgtehnoloogiline süsinikkiust teleskoophari 12m.
  3.  Mugav vee etteandmise süsteem pestavale pinnale läbi harja. Harjased ei vigasta ega kraabi mingil moel klaaspinda.
  4. Klaaspinnad ei vaja kuivatamist

Kohapeal kliendi kraanist tulev vesi suunatakse Ionic Systemi seadmesse ja sealt väljub juba hetkepärast puhastatud vesi.

Kasutav tehnoloogia ei vaja kemikaale. Kemikaalid võivad olla kahjulikud kas kliendi murule või nt. seinapinnale.

Kohapeal puhastatava vee puhtus on 99,95-100%

Klaaspind kuivab ära jätmata jälgi kuivamisest, mis tavalise kraaniveega kindlasti ei õnnestu.

 

Kuna iga akende pesu objekt on meie jaoks unikaalne ja vajab erinevat lähenemist, siis täpseima hinnapakkumise saamiseks esitage meile hinnapäring. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel ja tuleme kohale objektiga tutvuma.

 

 

Helistage ja kirjutage meile ning vaatame üle Teie klaaspinnad.