Demo

Akende pesu

Iga hoone visiitkaardiks on aknad, mis toovad ruumi valguse ja kust avaneb vaade ümbritsevale. Et aknad ei kaotaks oma sära, tuleb neid regulaarselt, soovitavalt kaks korda aastas pesta ja hooldada.

Kui tihti peaks aknaid pesema:

Aknaid on soovitav pesta kaks korda aastas – kevadel ja sügisel. Siis ei lähe aknad nii mustaks, et neid peaks lausa küürima. Sõltuvalt hoone asukohast tuleb puhastada aknaid ka sagedamini.  Mida vähem on akendel mustust seda lihtsam on seda eemaldada ning see võib avaldada mõju teenuse hinna kujunemisel. Tugevasti määrdunud aknad kulutavad palju tööaega.

Mida on vaja akende pesuks:

Kõik sõltub akende kõrgusest ja korrusest. Esimese korruse aknad on võimalik pesta ka maapinnal seistes. Kõrgemal asuvate akendepesuks on vaja juba kindlasti kas redelit või muid abivahendeid nt. korvtõstuk mille rentimine võib osutuda ühe tunnise töö teostamiseks kliendile väga kalliks. Selle olukorra lahenduseks oleme soetanud oma ettevõttele teleskoop varrega aknapesu seadme mis puhastab kliendi juures kraanist tuleva vee ligi 100% puhtaks nelja filtri abil. Meil on võimekus teostada akende pesu kuni 25m kõrgusel selleks tellimata korvtõstukit, kuna see on meil olemas. Enamasti kannab tõstukit tellides aknapesuks kulud klient ise. Me ei kasuta akende pesuks kemikaale mis võivad kahjustada muru või rikkuda fassaadi.

Parim ilm akendepesuks:

Aknaid on kindlasti soovitatav pesta kuiva ilmaga. Ei ole soovitatav pesta otsese päikese käes. Tulemuseks võib jääda triibuline aken, kuna emaldatav mustus kuivab kõrgel temperatuuril kiiresti.

Millised kulud võivad veel kaasneda:

Korteri ühistute puhul nt. Kalamajas, Kadriorus, Vanalinnas ja Kesklinnas võib kaasneda vajadus sulgeda osa tänavast, mis võib sõltuvalt piirkonnast ja ajast osutuda kliendile kulukaks. Tellides tööde teostajalt teenuse koos korvtõstukiga tekib paratamatult vajadus tõstuk toestada ja eeldab piisava ruumi olemasolu tänaval. Tänava sulgemise loa puudumisel on linnavalitsusel õigus tööde teostajat või tellijat trahvida. Meie poolt pakutav lahendus aga ei vaja tänava sulgemiseks eraldi luba. Tööd teostame küll sõidu- või kõnniteel peatudes, kuid ruumi vajadus on kuni 2,5 meetrit. Meid tööd ei sega tänavale pargitud autod ega liiklus ja saame ka jalakäijad turvaliselt mööda suunata.

Miks just meie poolt pakutav teenus:

Tegemist on Euroopa Liidus toodetud kõrgtehnoloogilise seadmega.

Ionic Systemiga on võimalik aknaid pesta kuni 12m kõrguselt.  Pole vajadust rentida tõstukit ning teha muid kulutusi, mis tavaliselt kaasnevad tellijal akende puhastustöödel. Vajadusel saame teostada töid ka kuni 20m kõrgusel, kasutades selleks oma mobiilset tõstukit. 

  1.  Neljaastmeline veefiltreerimise süsteem.
  2.  Kõrgtehnoloogiline süsinikkiust teleskoophari 12m.
  3.  Mugav vee etteandmise süsteem pestavale pinnale läbi harja. Harjased ei vigasta ega kraabi mingil moel klaaspinda.
  4. Klaaspinnad ei vaja kuivatamist, kuna puhas vesi ei jäta aurustumisel mingeid jälgi.

Kliendi kraanist tulev vesi suunatakse Ionic Systemi seadmesse ja sealt väljub juba hetke pärast peaaegu 100%-lt puhastatud vesi.

Kasutav tehnoloogia ei vaja kemikaalide lisamist. Kemikaalid võivad olla kahjulikud kliendi murule või nt. seinapinnale.

Kohapeal puhastatava vee puhtus on 99,95-100%.

Klaaspind kuivab ära jätmata jälgi kuivamisest, mis tavalise kraaniveega kindlasti ei õnnestu.

 

Kuna iga akende pesu objekt on meie jaoks unikaalne ja vajab erinevat lähenemist, siis täpsema hinnapakkumise saamiseks esitage meile hinnapäring. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel ja vajadusel tuleme kohapeale objektiga tutvuma.

 

 

Helistage ja kirjutage meile ning vaatame üle Teie klaaspinnad.