Demo

Vihmaveerennide puhastamine

OÜ Puhas Maja pakub vihmaveerennide puhastuse teenust

skyvac.jpgTeostame vihmaveerennide inspekteerimist ja puhastust Skyvac seadmega kuni 20m kõrgusel. Kõrgemate majade puhul teostame töid katuselt. Tellijal on võimalus saada ülevaade rennides toimuvast olukorrast juhtmevaba kaamera vahendusel kohtadest kuhu ilma abivahenditeta ei pääse. Kliendiga kokkuleppel teostame eelnevalt olukorra ülevaatuse ja siis seejärel vajaduse korral töö. 

Milleks puhastada vihmaveerenne?

Tõenäoliselt olete te näinud maju, mille vihmaveerennides kasvab muru või isegi mõni pisem puu. See on selge märk, et maja omanik ei ole pidanud vajalikuks mitmete aastate jooksul vihmaveerenne puhastada.

Lehed, muld, oksapuru, sammal  ja muu orgaaniline kooslus tekitab soodsa keskkonna, kus taimed saavad kasvama hakata. Kahjuks ei ole see hea hoone katusekonstruktsioonidele ja fassaadile, sest lumesulavesi ja vihmavesi ei saa korralikult ära joosta ning võib tungida läbi katuse hoonesse või mööda fassaadi alla voolates selle rikkuda. Selliste kahjude likvideerimine on aeganõudev ja kallis.

Vihmaveerennide puhastamine on üks neist ebamugavatest, kuid vajalikest töödest, mida tuleks teha soovitavalt kaks korda aastas.

Lisaks sellele, et sodi täis vihmaveerennid võivad katuselekkeid põhjustada, võib vihma või lumevesi ning liigniiskus panna katuseääred mädanema või seinad hallitama, sest vesi valgub ikka sinna kust on lihtsam väljapääs.

Teenuse hinnad Tallinnas ja Harjumaal:

  • Üks väljasõidu kord 50.- €
  • 1 tund objektil  35.- €

Hinnale lisandub käibemaks.