Demo

Vihmaveerennide puhastamine

OÜ Puhas Maja pakub vihmaveerennide puhastust.

skyvac.jpgTeostame vihmaveerennide inspekteerimist ja puhastust Skyvac seadmega kuni 20m kõrgusel. Teostame ka vihmaveerennide puhastust viiekordsetele elamutele magalarajoonides. Nende majade puhul teostame tõid katuselt. Tellijal võimalus saada ülevaade rennides toimuvast olukorrast juhtmeta kaamera vahendusel kohtadest kuhu ilma abivahenditeta ei pääse. Teostame kliendi soovil eelnevalt olukorra ülevaatuse ja siis seejärel soovi korral töö. 

Milleks puhastada vihmaveerenne?

Tõenäoliselt olete te näinud maju, mille vihmaveerennides kasvab muru või isegi mõni pisem puu. Sellise maja omanik ei ole viitsinud mitmete aastate jooksul vihmaveerenne puhastada.

Lehed, muld, oksapuru, sammal  ja muu orgaaniline kooslus tekitab soodsa keskkonna, kus taimed saavad kasvama hakata. Kahjuks ei ole see hea hoone katusekonstruktsioonidele, sest lumesulavesi ja vihmavesi ei saa korralikult ära joosta ning võib tungida läbi katuse hoonesse või mööda fassaadi alla voolates selle rikkuda. Selliste kahjude likvideerimine on aeganõudev ja kallis.

Vihmaveerennide puhastamine on üks neist ebamugavatest, aga vajalikest töödest, mida tuleks teha soovitavalt kaks korda aastas.

Lisaks sellele,  et sodi täis vihmaveerennid võivad katuselekkeid põhjustada, võib vihma või lumevesi ning liigniiskus panna katuseääred mädanema või seinad hallitama, sest vesi valgub ikka sinna kust on lihtsam väljapääs.

Teenuse hinnad Tallinnas ja Harjumaal:

  • Üks väljasõidu kord 50.- €
  • 1 tund objektil  35.- €

Hinnale lisandub käibemaks.