Demo

Ettevõttel Puhas Maja OÜ on rõõm teatada uue aurupuhastusseadme soetamisest.

product_27_2221.jpgPuhas Maja OÜ osutab puhastusteenust aurupuhastusseadmega.  

Aurupuhastusseadmel Clean Vapor Plus on võimas aurugeneraator, mis annab pidevat auru temperatuuril kuni 140 kraadi 6 bar-ise rõhu all. See tagab pindade efektiivse puhastamise ja desinfitseerimise. Aurupuhastusseade on mõeldud kasutamiseks toiduainetetööstuses, profiköökides, hotellitubades, hooldushaiglates, samuti avatud aladel ja välistingimustes.

Clean Vapor puhastab tõhusalt rasva, tõrva, õli ja muud liiki mustust. Palju on lisatarvikuid, mis võimaldavad puhastada erinevaid pindu: polstrid, diivanid, tugitoolid, parkett, põrandaplaadid ja kahhelkivid, metall, plastik. Lisaks on võimalik eemaldada närimiskummi asfaldilt ja tänavakividelt. Laialdast kasutust leiab aurupuhasti ka kodustes tingimustes.

Kuum aur juhitakse puhastavale pinnale, millelt vajadusel ka mehaanilisel teel hõõrudes eemaldatakse mustus ja imetakse see samal ajal tolmuimejasse. Isegi settinud mustuse korral saab enamikel juhtudel hakkama ilma kemikaalideta. Seetõttu on puhastamine lõhnatu ja keskkonnasõbralik.

Aurupuhastusseadet saab kasutada esemete ja pindade desinfitseerimiseks ning ebameeldiva lõhna eemaldamiseks näiteks madratsitelt, patjadelt-tekkidelt jne.

 

Lugupidamisega 

Valdek Haugas
Puhas Maja OÜ
GSM: +372 50 25 031
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.