Demo

Treppide, kivi, betoon pindade süvapesu.

Treppide, betooni, kivi, kiviplaadi süvapesu.

Kuni 30m2 --4€ m2 0001171_210_210.jpeg

30-100m2 --3€ m2 

al.100m2 --2,5€ m2 

Omame vastavat tehnikat, õigeid ained ja kogemusi vastava betoonpõranda sügavpesuks.

 

Suurtele betoonpindadele kokkuleppe hind.1007F996-5F8C-42C9-BB80-1BF33F01E371.jpeg

Akende pesu

 

FEEE4FE9-F328-4089-9FD5-D513EA5C1BA7.png

Iga hoone visiitkaardiks on aknad, mis toovad ruumi valguse ja kust avaneb vaade ümbritsevale. Et aknad ei kaotaks oma sära, tuleb neid regulaarselt, soovitavalt kaks korda aastas pesta ja hooldada.

Kui tihti peaks aknaid pesema:

Aknaid on soovitav pesta kaks korda aastas – kevadel ja sügisel. Siis ei lähe aknad nii mustaks, et neid peaks lausa küürima. Sõltuvalt hoone asukohast tuleb puhastada aknaid ka sagedamini.  Mida vähem on akendel mustust seda lihtsam on seda eemaldada ning see võib avaldada mõju teenuse hinna kujunemisel. Tugevasti määrdunud aknad kulutavad palju tööaega.

Mida on vaja akende pesuks:

Kõik sõltub akende kõrgusest ja korrusest. Esimese korruse aknad on võimalik pesta ka maapinnal seistes. Kõrgemal asuvate akendepesuks on vaja juba kindlasti kas redelit või muid abivahendeid nt. korvtõstuk mille rentimine võib osutuda ühe tunnise töö teostamiseks kliendile väga kalliks. Selle olukorra lahenduseks oleme soetanud oma ettevõttele teleskoop varrega aknapesu seadme mis puhastab kliendi juures kraanist tuleva vee ligi 100% puhtaks nelja filtri abil. Enamasti kannab tõstukit tellides aknapesuks kulud klient ise. Me ei kasuta akende pesuks kemikaale mis võivad kahjustada muru või rikkuda fassaadi.

Parim ilm akendepesuks:

Aknaid on kindlasti soovitatav pesta kuiva ilmaga. Ei ole soovitatav pesta otsese päikese käes. Tulemuseks võib jääda triibuline aken, kuna emaldatav mustus kuivab kõrgel temperatuuril kiiresti.

Millised kulud võivad veel kaasneda:

Korteri ühistute puhul nt. Kalamajas, Kadriorus, Vanalinnas ja Kesklinnas võib kaasneda vajadus sulgeda osa tänavast, mis võib sõltuvalt piirkonnast ja ajast osutuda kliendile kulukaks. Tellides tööde teostajalt teenuse koos korvtõstukiga tekib paratamatult vajadus tõstuk toestada ja eeldab piisava ruumi olemasolu tänaval. Tänava sulgemise loa puudumisel on linnavalitsusel õigus tööde teostajat või tellijat trahvida. Meie poolt pakutav lahendus aga ei vaja tänava sulgemiseks eraldi luba. Tööd teostame küll sõidu- või kõnniteel peatudes, kuid ruumi vajadus on kuni 2,5 meetrit. Meid tööd ei sega tänavale pargitud autod ega liiklus ja saame ka jalakäijad turvaliselt mööda suunata.

Miks just meie poolt pakutav teenus:

Tegemist on Euroopa Liidus toodetud kõrgtehnoloogilise seadmega.

Ionic Systemiga on võimalik aknaid pesta kuni 12m kõrguselt.  Pole vajadust rentida tõstukit ning teha muid kulutusi, mis tavaliselt kaasnevad tellijal akende puhastustöödel. 

 1.  Neljaastmeline veefiltreerimise süsteem.
 2.  Kõrgtehnoloogiline süsinikkiust teleskoophari 12m.
 3.  Mugav vee etteandmise süsteem pestavale pinnale läbi harja. Harjased ei vigasta ega kraabi mingil moel klaaspinda.
 4. Klaaspinnad ei vaja kuivatamist, kuna puhas vesi ei jäta aurustumisel mingeid jälgi.

Kliendi kraanist tulev vesi suunatakse Ionic Systemi seadmesse ja sealt väljub juba hetke pärast peaaegu 100%-lt puhastatud vesi.

Kasutav tehnoloogia ei vaja kemikaalide lisamist. Kemikaalid võivad olla kahjulikud kliendi murule või nt. seinapinnale.

Kohapeal puhastatava vee puhtus on 99,95-100%.

Klaaspind kuivab ära jätmata jälgi kuivamisest, mis tavalise kraaniveega kindlasti ei õnnestu.

 

Kuna iga akende pesu objekt on meie jaoks unikaalne ja vajab erinevat lähenemist, siis täpsema hinnapakkumise saamiseks esitage meile hinnapäring. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel ja vajadusel tuleme kohapeale objektiga tutvuma.

 

 

Helistage ja kirjutage meile ning vaatame üle Teie klaaspinnad.

Ventilatsiooni puhastus

Ventilatsioonisüsteemide puhastust viiakse läbi spetsiaalsete seadmete (harjasmasin, alarõhutekitaja jne) ning töövõtete abil. Enne ja peale puhastust toimub ventilatsioonikanalite video- või fotouuring, et tuvastada probleemid ning hiljem näha puhastustööde tulemust. Teostame töid nii loomuliku- kui ka sundventilatsiooniga hoonetes.

Puhastamata ja hooldamata ventilatsioonidega kaasnevad probleemid:

 • Tulekahju tekkimine: õhukanalitesse (torustikesse) kogunenud tolm ja muud saastained kujutavad endast suurt ohtu tulekahju ajal. Näiteks tolm ja rasv süttivad silmapilkselt ja tänu õhuvoole võib levida tuli momentaalselt kogu hoonesse.
 • Halb mõju tervisele: puhastamata ventilatsioonidesse kogunenud mustuses eksisteerivad mikroorganismid, lestad, bakterid ja seened, mis võivad saada erinevate haiguste põhjustajateks ruumides viibivatele inimestele.
 • Ventilatsioonisüsteemide ning agregaatide kiire amortiseerumine: mustus ning hooldamata süsteemid on tihti seadmete rikete põhjusteks

Vihmaveerennide puhastamine

OÜ Puhas Maja pakub vihmaveerennide puhastuse teenust

skyvac.jpgTeostame vihmaveerennide inspekteerimist ja puhastust Skyvac seadmega kuni 20m kõrgusel. Kõrgemate majade puhul teostame töid katuselt. Tellijal on võimalus saada ülevaade rennides toimuvast olukorrast juhtmevaba kaamera vahendusel kohtadest kuhu ilma abivahenditeta ei pääse. Kliendiga kokkuleppel teostame eelnevalt olukorra ülevaatuse ja siis seejärel vajaduse korral töö. 

Milleks puhastada vihmaveerenne?

Tõenäoliselt olete te näinud maju, mille vihmaveerennides kasvab muru või isegi mõni pisem puu. See on selge märk, et maja omanik ei ole pidanud vajalikuks mitmete aastate jooksul vihmaveerenne puhastada.

Lehed, muld, oksapuru, sammal  ja muu orgaaniline kooslus tekitab soodsa keskkonna, kus taimed saavad kasvama hakata. Kahjuks ei ole see hea hoone katusekonstruktsioonidele ja fassaadile, sest lumesulavesi ja vihmavesi ei saa korralikult ära joosta ning võib tungida läbi katuse hoonesse või mööda fassaadi alla voolates selle rikkuda. Selliste kahjude likvideerimine on aeganõudev ja kallis.

Vihmaveerennide puhastamine on üks neist ebamugavatest, kuid vajalikest töödest, mida tuleks teha soovitavalt kaks korda aastas.

Lisaks sellele, et sodi täis vihmaveerennid võivad katuselekkeid põhjustada, võib vihma või lumevesi ning liigniiskus panna katuseääred mädanema või seinad hallitama, sest vesi valgub ikka sinna kust on lihtsam väljapääs.

Teenuse hinnad Tallinnas ja Harjumaal:

 • Üks väljasõidu kord 60.- € (sisaldab tööd objektil kuni 1h)
 • 1 tund objektil  40.- €

Hinnale lisandub käibemaks.

 

 

Vaipade pesu

Rotovac tehnoloogia abil saab pesta puhtaks ka sellised vaibad, mis tavaliste vaibapesuseadmetega ei õnnestu. Vaatamata sellele, et Rotovac kasutab märgpesu meetodit, ei leota see vaipa läbi nagu tavaline märgpesu. Rotovac tehnoloogia puhul pestakse survega ning imetakse samaaegselt kolme paralleelimuriga vaip kuivaks sedavõrd, kui see märgpesu puhul võimalik on. 

Vaipade märgpesu eelised Alltec-Rotovac seadmetega

 • Võrreldes tavaliste vaibapuhastusseadmetega imetakse mustus välja ka vaiba põhjalt.
 • Suudab puhastada ka tugevalt määrdunud vaibad, välja arvatud teatud vanad spetsiifilised plekid.
 • Vaip kuivab tänu vähema vee kasutamisel kiiremini.
 • Ei leota vaipa läbi - saavutatakse madalaim jääkniiskuse sisaldus vaibas, mis märgpesu puhul võimalik.
 • Vaiba kokkutõmbumise risk väiksem kui tavalise märgpesu puhul.
 • Kindlalt parim pesutulemus.

 

Soovitame kaaluda ka vaipade kasulikku iga ja puhastamisvajadust vähendavat kaitsetöötlemist.

Kui Teil on kahtlusi, mida ja kuidas peaks tegema, kutsuge meid kohale või saatke foto vaiba seisukorrast koos oma sooviga. See ei kohusta Teid tegema teenuse ostuotsust. Meie asjatundja pakub Teile välja lahenduse mida ette võtta ning kuidas tagada võimalikult pikaajaliselt vaipade hea välimus.

 

maxresdefault.jpg