Demo

Akende pesu

Iga hoone visiitkaardiks on aknad, mis toovad ruumi valguse ja kust avaneb erinev vaatepilt ümbritsevale maailmale. Et aknad ei kaotaks oma sära, tuleb neid regulaarselt, soovitavalt kaks korda aastas ja õigesti hooldada.

Kui tihti peaks aknaid pesema:

Aknaid on soovitav pesta kaks korda aastas – kevadel ja septembris –, siis tegelikult aknad ei lähe nii mustaks, et neid peaks lausa küürima. Sõltuvalt hoone asukohast ka tihedamini.  Mida vähem on akendel mustust seda lihtsam on seda professionaalidel pesta ja see võib mängida ka suurt rolli teenuse hinna kujunemisel. Raskelt määrdunud aknad, aga kulutavad palju tööaega.

Mida on vaja akende pesuks:

Kõik sõltub akende kõrgusest ja korrusest. Esimese korruse aknad on võimalik pesta ka maapinnal seistes. Kõrgemal asuvate akendepesuks on vaja juba kindlasti kas redelit või muid abivahendeid nt. korvtõstuk mille rentimine võib osutuda ühe tunnise töö teostamiseks kliendile väga kalliks. Selle olukorra lahenduseks oleme soetanud oma ettevõttele teleskoop varrega aknapesu seadme mis puhastab kliendi juures kraanist tuleva vee ligi 100% puhtaks nelja filtri abil. Meil on võimekus teostada akende pesu kuni 25m kõrgusel selleks tellimata korvtõstukit, kuna see on meil olemas. Enamasti kannab tõstukit tellides aknapesuks kulud klient ise. Me ei kasuta akende pesuks kemikaale mis võivad kahjustada muru või rikkuda fassaadi.

Parim ilm akendepesuks:

Aknaid on kindlasti soovitatav pesta kuiva ilmaga. Ei ole soovitatav pesta otsese päikese käes. Tulemuseks võib jääda triibuline aken.

Millised kulud võivad veel kaasneda:

Korteri ühistute puhul nt. Kalamajas, Kadriorus, Vanalinnas ja Kesklinnas võib kaasneda vajadus sulgeda osa tänavast, mis võib sõltuvalt piirkonnast ja ajast osutuda kliendile kulukaks. Tellides töödeteostajalt teenuse koos korvtõstukiga tekib paratamatult vajadus ka ka tõstuk toestada ja eeldab ruumi olemasolu tänaval. Tänava sulgemise loa mitte olemas olul on linnavalitsuses ühistut õigus trahvida. Meie poolt pakutav lahendus, aga vaja tänavasulgemiseks eraldi luba. Tööd teostame küll kõnniteel seistes, aga meie ruumi vajadus on korraga kuni kaks ruutmeetrit. Meid ei sega tänavale pargitud autod, ega mööduv liiklus ning inimesed.

Miks just meie poolt pakutav teenus:

Tegemist on kõrgtehnoloogilise seadmega mis on pärit Euroopast.

Ionic Systemiga on võimalik aknaid pesta kuni 12m kõrguselt rentimata tõstukit ja tegemata muid kulutusi, mis kaasnevad tellijal akendepesu töödeks. Vajadusel saame ka teostada töid kuni 20m kõrguselt kasutades selleks oma mobiilset tõstukit. Kliendile ei esitata eraldi arvet tõstuki rentimise eest.

 1.  Neljaastmeline veefiltreerimise süsteem.
 2.  Kõrgtehnoloogiline süsinikkiust teleskoophari 12m.
 3.  Mugav vee etteandmise süsteem pestavale pinnale läbi harja. Harjased ei vigasta ega kraabi mingil moel klaaspinda.
 4. Klaaspinnad ei vaja kuivatamist

Kohapeal kliendi kraanist tulev vesi suunatakse Ionic Systemi seadmesse ja sealt väljub juba hetkepärast puhastatud vesi.

Kasutav tehnoloogia ei vaja kemikaale. Kemikaalid võivad olla kahjulikud kas kliendi murule või nt. seinapinnale.

Kohapeal puhastatava vee puhtus on 99,95-100%

Klaaspind kuivab ära jätmata jälgi kuivamisest, mis tavalise kraaniveega kindlasti ei õnnestu.

 

Kuna iga akende pesu objekt on meie jaoks unikaalne ja vajab erinevat lähenemist, siis täpseima hinnapakkumise saamiseks esitage meile hinnapäring. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel ja tuleme kohale objektiga tutvuma.

 

 

Helistage ja kirjutage meile ning vaatame üle Teie klaaspinnad.

Korvtõstuki teenused

Korvtõstuki tõstevõime on kuni 200kg (2 inimest) ja tõstekõrgus kuni 13,5m.

Korvtõstukit on võimalik rentida koos juhiga.

 

Teostame töid üle Eesti kokkuleppel tellijaga.

 • Miinimumtasu Tallinnas - 60 eur väljasõit (sisaldab kuni 1 tund tööd)
 • Kuni 4 tundi - 30 eur tund
 • 190 eur päev (8 tundi)
 • Väljaspoole Tallinnat lisandub 0,45 eur/km ja/või tunnihinnaga

Hinnale lisandub käibemaks.

 

Kontakti saab telefonil  51 32 367

Loe edasi

Ventilatsiooni puhastus

aero-grupp.jpgVentilatsioonisüsteemide puhastust viiakse läbi spetsiaalsete seadmete (harjasmasin, alarõhutekitaja jne) ning töövõtete abil. Enne ja peale puhastust toimub ventilatsioonikanalite video- või fotouuring, et tuvastada probleemid ning hiljem näha puhastustööde tulemust. Teostame töid nii loomuliku- kui ka sundventilatsiooniga hoonetes.

Puhastamata ja hooldamata ventilatsioonidega kaasnevad probleemid:

 • Tulekahju tekkimine: õhukanalitesse (torustikesse) kogunenud tolm ja muud saastained kujutavad endast suurt ohtu tulekahju ajal. Näiteks tolm ja rasv süttivad silmapilkselt ja tänu õhuvoole võib levida tuli momentaalselt kogu hoonesse.
 • Halb mõju tervisele: puhastamata ventilatsioonidesse kogunenud mustuses eksisteerivad mikroorganismid, lestad, bakterid ja seened, mis võivad saada erinevate haiguste põhjustajateks ruumides viibivatele inimestele.
 • Ventilatsioonisüsteemide ning agregaatide kiire amortiseerumine: mustus ning hooldamata süsteemid on tihti seadmete rikete põhjusteks

Meie koostööpartneriks on

Aero Grupp OÜ

www.aerogrupp.ee

Vihmaveerennide puhastamine

OÜ Puhas Maja pakub vihmaveerennide puhastust.

skyvac.jpgTeostame vihmaveerennide inspekteerimist ja puhastust Skyvac seadmega kuni 20m kõrgusel. Teostame ka vihmaveerennide puhastust viiekordsetele elamutele magalarajoonides. Nende majade puhul teostame tõid katuselt. Tellijal võimalus saada ülevaade rennides toimuvast olukorrast juhtmeta kaamera vahendusel kohtadest kuhu ilma abivahenditeta ei pääse. Teostame kliendi soovil eelnevalt olukorra ülevaatuse ja siis seejärel soovi korral töö. 

Milleks puhastada vihmaveerenne?

Tõenäoliselt olete te näinud maju, mille vihmaveerennides kasvab muru või isegi mõni pisem puu. Sellise maja omanik ei ole viitsinud mitmete aastate jooksul vihmaveerenne puhastada.

Lehed, muld, oksapuru, sammal  ja muu orgaaniline kooslus tekitab soodsa keskkonna, kus taimed saavad kasvama hakata. Kahjuks ei ole see hea hoone katusekonstruktsioonidele, sest lumesulavesi ja vihmavesi ei saa korralikult ära joosta ning võib tungida läbi katuse hoonesse või mööda fassaadi alla voolates selle rikkuda. Selliste kahjude likvideerimine on aeganõudev ja kallis.

Vihmaveerennide puhastamine on üks neist ebamugavatest, aga vajalikest töödest, mida tuleks teha soovitavalt kaks korda aastas.

Lisaks sellele,  et sodi täis vihmaveerennid võivad katuselekkeid põhjustada, võib vihma või lumevesi ning liigniiskus panna katuseääred mädanema või seinad hallitama, sest vesi valgub ikka sinna kust on lihtsam väljapääs.

Teenuse hinnad Tallinnas ja Harjumaal:

 • Üks väljasõidu kord 50.- €
 • 1 tund objektil  35.- €

Hinnale lisandub käibemaks.

Vaipade pesu

Rotovac tehnoloogia abil saab pesta puhtaks ka sellised vaibad, mis tavaliste vaibapesuseadmetega ei õnnestu. Vaatamata sellele, et Rotovac kasutab märgpesu meetodit, ei leota see vaipa läbi nagu tavaline märgpesu. Rotovac tehnoloogia puhul pestakse survega ning imetakse samaaegselt kolme paralleelimuriga vaip kuivaks sedavõrd, kui see märgpesu puhul võimalik on. 

Vaipade märgpesu eelised Alltec-Rotovac seadmetega

 • Võrreldes tavaliste vaibapuhastusseadmetega imetakse mustus välja ka vaiba põhjalt.
 • Suudab puhastada ka tugevalt määrdunud vaibad, välja arvatud teatud vanad spetsiifilised plekid.
 • Vaip kuivab tänu vähema vee kasutamisel kiiremini.
 • Ei leota vaipa läbi - saavutatakse madalaim jääkniiskuse sisaldus vaibas, mis märgpesu puhul võimalik.
 • Vaiba kokkutõmbumise risk väiksem kui tavalise märgpesu puhul.
 • Kindlalt parim pesutulemus.

 

Soovitame kaaluda ka vaipade kasulikku iga ja puhastamisvajadust vähendavat kaitsetöötlemist.

Kui Teil on kahtlusi, mida ja kuidas peaks tegema, kutsuge meid kohale või saatke foto vaiba seisukorrast koos oma sooviga. See ei kohusta Teid tegema teenuse ostuotsust. Meie asjatundja pakub Teile välja lahenduse mida ette võtta ning kuidas tagada võimalikult pikaajaliselt vaipade hea välimus.

 

maxresdefault.jpg